Kategorijos

Facebook

Prekių pristatymas iš irankiai24.lt elektroninės įrankių parduotuvės

DPD ženklas

Paketą su Jūsų prekėmis Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje pristatys kurjerių tarnybos darbuotojas. Pristatymo adresą galite keisti bet kuriuo užsakymo momentu, Taip pat, patogumo dėlei, galite turėti kelis galimus pristatymo adresus, pvz. namų, darbovietės, atostogų ir pan. Pristatymo adresus galite valdyti ir redaguoti savo paskyroje.

Prieš pristatant prekes, mūsų kurjeris susisieks su Jumis telefonu ir patikslins pristatymo detales. Nepavykus su Jumis susisiekti, prekių pristatymas bus atidedamas sekančiai dienai. Paprastai prekės yra pristatomos darbo valandomis nuo 8:00 iki 17:00.

Pristatymo terminas: Užsakius ir apmokėjus už prekes, jei nepasirinktas apmokėjimo grynais pinigais pristatymo metu būdas, iki 15:00 kiekvieną darbo dieną, prekes Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) gausite per tris darbo dienas ir greičiau.

Pristatymo kaina nustatoma priklausomai nuo prekės svorio ir jos tūrio automatiškai, užsakymo metu. Minimalus pristatymo mokestis yra 4 Eur, tačiau jei pirksite pas mus daugiau kaip už 100 Eur prekes Jums pristatysime nemokamai.

Prekių priėmimo momentu būtinai apžiūrėkite prekės įpakavimą. Jis turi būti nepažeistas.

 Klientui pageidaujant, prekes galima atsiimti Irankiai24.lt prekybos vietose šiais adresais:

Kaunas
Naglio g. - 4C;

Vilnius
Savanorių pr. - 191;

Klaipėda
Dubysos g. - 6;

Panevėžys
Staniūnų g. - 69.

 Kilus bet kokiems neaiškumams ar klausimams, skambinkite mums telefonais:
+370 629 15934