Kategorijos

Facebook

irankiai24.lt mokėjimo būdai

Šiuo metu irankiai24.lt elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti šiais būdais:
1. Pasirinkdami mokėjimo būdą "Mokėjimas banko pavedimu" pirmiausia turėsite padaryti bankinį pavedimą į mūsų sąskaitą:
    Gavėjo pavadinimas: UAB "Elremta Mastermann"
    Įmonės kodas: 234981170
    A/S:LT02 4010 0510 0371 6915
    Bankas: AB DNB bankas

 Gavę pinigus į savo sąskaitą išsiųsime Jums prekes. Apie visus mokėjimo statuso bei prekių judėjimo pasikeitimus gausite informaciją e-paštu.

2. "Grynais, atsiimant prekes"/"Mokėjimas padalinyje". Pasirinkę šį mokėjimo būdą, pinigus sumokėsite kurjeriui, pristačiusiam prekes, todėl pristatymo metu turėkite reikalingą grynųjų pinigų sumą. Tai svarbu norint užtikrinti sklandų prekių perdavimą. Šis mokėjimo būdas papildomai kainuoja 2.10 eur, kurie automatiškai bus įtraukti į Jūsų sąskaitą. Jei yra atsiimama padalinyje (išskyrus Panevėžyje), tai galima mokėti pačiame padalinyje. Už tai papildomai mokėti nereikia.

3. "Pirkite išsimokėtinai". Pasirinkus šį mokėjimo būdą, susisieksime su Jumis telefonu pirkimo išsimokėtinai sutarties užpildymui. Pokalbio metu aptarsime visas sutarties sąlygas (atsisiųskite sutartį),  periodinių įmokų dydžius ir pradinės įmokos dydį. Mažiausia MokiLizingo finansuojama suma yra 50 eur. Kai užpildysime sutartį ir aptarsime išsimokėjimo sąlygas, kurjeris Jums, kartu su prekėmis, pristatys pasirašyti sutartį.
Susipažinkite su standartiniais dokumentais, kuriuos turėsite pasirašyti:
Pirkimo išsimokėtinai sutartis
Prašymas dėl palūkanų perskaičiavimo
Sutikimas tvarkyti asmens duomenis

Visą reikiamą papildomą informaciją apie pirkimą išsimokėtinai, rasite čia.